INDITUS

Szanowni Państwo! Firma Inditus zaprasza do zapoznania się z ofertą. Elektrownie fotowoltaiczna, powietrzne pompy ciepła, kamera termowizyjna.

Czym jest elektrownia fotowoltaiczna? Najprościej ujmując jest to zamiana promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Tak wytworzony prąd można spożytkować na własne potrzeby a nadwyżkę zmagazynować albo sprzedać do zakładu energetycznego. Inną opcją wykorzystania zamiany energii słońca na realne pieniądze jest budowa własnej elektrowni fotowoltaicznej. Jest to możliwe dzięki zmianą w prawie energetycznym wynikającymi z wymogów Unii Europejskiej w zakresie dywersyfikacji źródeł energii oraz ochrony środowiska oraz funduszom z NFOŚiGW.Firma Inditus zajmuje się sprzedażą oraz montażem kompletnych elektrowni fotowoltaicznych. Posiadamy certyfikat instalatora odnawialnych źródeł energii wydany przez UDT OZE-E/14/000003/15. Jesteśmy nową firmą w tej branży lecz korzystamy ze wsparcia i wieloletniego doświadczenia firmy Soleg z Czech. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Posiadamy w naszej ofercie również wysokiej jakości pompy ciepła firm Galmet oraz Panasonic. Kompleksowo wycenimy oraz wykonamy prace instalacyjne. Jesteś ciekaw ile możesz zaoszczędzić na ogrzewaniu? Skontaktuj się z nami.

Kamera termowizyjna daje możliwość sprawdzania izolacji rur, mostków cieplnych, nieszczelnych instalacji wodnych i kanalizacyjnych, wykrywanie przeciążonych instalacji elektrycznych, monitoring urządzeń elektrycznych i mechanicznych pod kątem przegrzewania się. Promocja – na terenie powiatu zgierskiego pierwsza godzina 120 zł netto – dojazd do 30 km gratis. Promocja do 30 października!

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą!