WŁASNA ELEKTROWNIA

Osoba fizyczna – zmniejsz swoje rachunki za prąd! Pomożemy Ci w tym! Skorzystaj z dofinansowania z programu NFOŚIGW – Prosument – Tylko do końca 2018 r. istnieje niepowtarzalna możliwość zainstalowania elektrowni słonecznej na własnej nieruchomości, która przez co najmniej 25 lat będzie dbała o twój domowy budżet. U nas obsługa kompleksowa: projekt, zebranie dokumentacji dla banku oraz wykonanie. Przedstawimy Ci co najmniej dwa rozwiązania z uwzględnieniem możliwości instalacyjnych, twoich potrzeb energetycznych i zdolności finansowych tak abyś mógł maksymalnie obniżyć swoje rachunki za energię elektryczną. Przy tego typu instalacjach czas zwroty z inwestycji nie powinien przekroczyć 8 lat. (przy założeniu niezmienności cen energii elektrycznej). Już wkrótce na nasze stronie kalkulator zwrotu poniesionych nakładów oraz zysków.

Podmiot gospodarczy – pozwól słońcu wytworzyć prąd elektryczny i zarabiaj na tym od wschodu do zmierzchu każdego dnia. Skorzystaj z preferencyjnego kredytu z WFOŚIGW – Bocian. Tylko do końca 2023 r. preferencyjne warunki. Pomożemy Ci zrealizować taką inwestycję. Przedstawimy Ci co najmniej trzy rozwiązania uwzględniając Twoje możliwości inwestycyjne, położenie nieruchomości oraz efektywność elektrowni. Dokładny opis kosztów, nakładów, amortyzacji i zysków jest uzależniony od indywidualnych potrzeb Klienta.

Przedsiębiorca – jeżeli jesteś producentem bądź usługodawcą, a główna część twojej działalności odbywa się w ciągu dnia i z tego tytułu płacisz ogromne rachunki za prąd to skontaktuj się z nami, pomożemy Ci ! Zaprojektujemy i wykonamy instalację fotowoltaiczną, która radykalnie obniży opłaty za energię elektryczną. Z nami uzyskasz dotację na ten cel, a Nasza atmosfera dzięki Tobie otrzyma rocznie o kilkadziesiąt ton dwutlenku węgla mniej. To się opłaca wszystkim.

Przykładowe wyliczenia w gospodarstwa domowego: zakładając, że moduł o mocy 1 KW pracuje efektywnie tylko 6 godzin dziennie a użytkownik z tej produkcji na własne potrzeby zużywa tylko 30% energii a pozostałą część sprzeda do sieci to przy obecnych cenach energii otrzymujemy następujące rezultaty: 2h*0,6zł *365 dni * 1 KW= 438zł/rok oszczędności oraz 4h*0,65zł*365d*1KW= 949,00 zł/rok dochodu – zwrot z inwestycji na 1 KW zainstalowanych paneli wynosi 1387,00 zł/rok. – po wejściu w życie przepisów ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii. Efekt uboczny zmniejszymy emisję CO2 rocznie o 1 500 kg !! , 9,4 kg tlenków azotu, 104 kg popiołów (wyliczenie dla elektrowni węglowej).

ZAPRASZAMY!