INDITUS

Szanowni Państwo! Firma Inditus zaprasza do zapoznania się z ofertą. Elektrownie fotowoltaiczna, zestawy do grzania CWU, działkowe niezależne źródła mocy.

Czym jest elektrownia fotowoltaiczna? Najprościej ujmując jest to zamiana promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Tak wytworzony prąd można spożytkować na własne potrzeby a nadwyżkę zmagazynować albo sprzedać do zakładu energetycznego. Inną opcją wykorzystania zamiany energii słońca na realne pieniądze jest budowa własnej elektrowni fotowoltaicznej. Jest to możliwe dzięki zmianą w prawie energetycznym wynikającymi z wymogów Unii Europejskiej w zakresie dywersyfikacji
źródeł energii oraz ochrony środowiska oraz funduszom z NFOŚiGW.

Firma Inditus zajmuje się sprzedażą oraz montażem kompletnych elektrowni fotowoltaicznych. Posiadamy certyfikat instalatora odnawialnych źródeł energii wydany przez UDT OZE-E/14/000003/15. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Kompleksowo wycenimy oraz wykonamy prace instalacyjne. Jesteś ciekaw ile możesz zaoszczędzić na prądzie i ogrzewaniu? Skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą!